Kai verslininkai nusimeta švarką: Dainius Dundulis ir Aušra Žemaitienė

Publikuota: 2016-09-25
Autorius  

Į VŽ klausimus apie mėgstamiausias vietas pietauti, pomėgius ir poilsį atsako verslininkai Dainius Dundulis ir Aušra Žemaitienė

Dainius Dundulis, UAB „Rivona“ generalinis direktorius, „Norfos“ prekybos tinklą valdančios UAB „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas

Kur pietaujate – su verslo partneriais, šeima?

Daug dirbu, todėl dažniausiai pietauju biuro valgykloje. Ten maistas šviežias ir skanus, be to, kiekvienas gali užsisakyti, ko nori. Pastaruoju metu labai retai pietauju su verslo partneriais. Jei tenka – susitinkame toje pačioje mūsų biuro valgykloje. Suvokiau, kad pietaudamas restorane sugaištu labai daug laiko, kartais 2–3 valandas. Laisvalaikiu retai lankausi Lietuvos restoranuose. Pats negaminu ir to daryti nemėgstu.

Kur atostogaujate?

Kaip minėjau, keliauju ganėtinai daug. Kas 2–3 mėnesius paprastai kur nors išvykstu. Kiekvieną žiemą su šeima vykstame į kalnus, tik pernai teko praleisti slidinėjimo sezoną. Šiais metais savaitę atostogausime Austrijoje, netoli Soldeno kurorto. Ant snieglentės tikrai nelipsiu, man užtenka ir slidžių.

Vasarą renkamės kitus kraštus. Šiais metais buvome Graikijoje. Mėgstu ir tolimas keliones, tačiau į jas dažniausiai nubloškia verslo reikalai. Kinijoje teko daug keliauti, todėl apie Aziją žinau kur kas daugiau nei, pavyzdžiui, Pietų Ameriką.

Kokie jūsų pomėgiai? Ar mėgstate literatūrą ir kiną?

Dažniausiai renkuosi dokumentinę literatūrą: kelionių, istorines knygas, žymių žmonių biografijas. Neseniai perskaičiau knygą apie Kremliaus istoriją. Grožinės literatūros kūrinių dabar skaitau kur kas mažiau nei seniau. Galima sakyti, kad jų beveik nebeskaitau, nemėgstu ir fantastikos. Tiek knygų, tiek filmų žanrai, neatspindintys realybės, man nepatinka. Nežiūriu fantastinių, kovinių kino filmų.

Kokią vietą jūsų gyvenime užima sportas?

Kas antrą rytą darau mankštos pratimus. Sportu nesidomiu nuolat ir tikrai negaliu vadintis fanatu. Žinoma, krepšinio rungtynes per čempionatus žiūriu. Tai yra faktas. Manau, Lietuvoje nelabai daug tokių, kurie svarbių krepšinio renginių nežiūri.

Ką parodytumėte į Lietuvą atvykusiems svečiams?

Manau, atvykusius užsieniečius svarbu supažindinti su Vilniaus senamiesčiu ir parodyti Trakus. Seniau daugiau dėmesio skirdavau svečių kelionėms, nuveždavau juos prie jūros. Dabar tam pritrūksta laiko ir tenka tolesnių išvykų išvengti.

Aušra Žemaitienė, UAB „Mars Lietuva“ generalinė direktorė

Kokių turite pomėgių?

Pagrindinis mano pomėgis – knygos. Skaitau romanus, taip pat verslo, psichologijos, ekonomikos temų literatūros kūrinius. Fantastinių knygų nemažai esu skaičiusi jaunystėje, dabar stengiuosi gilintis į realius, gyvenime pritaikomus dalykus.

Žinoma, man patinka ir aktyviai leisti laiką. Sportu dažniausiai užsiimu pati. Mėgstu jogą, mankštinuosi namuose, o labiausiai džiaugiuosi vaikščiodama prie jūros. Visai nesvarbu, koks būtų metų laikas.

Kokios muzikos klausotės?

Man patinka šiuolaikinė muzika, tačiau tenka dažnai ir klasikos pasiklausyti namuose. Dukra groja keliais instrumentais: vienas jų – saksofonas, kitas – fortepijonas. Namuose nuolat skamba nuostabiausi klasikų kūriniai ir aš galiu tuo mėgautis.

Kokia kultūrinių renginių reikšmė jūsų gyvenime?

Spektakliai ir koncertai man yra tikra atgaiva nuo darbo ir rutinos. Atvirai sakant, tai mano laukiamiausi kultūriniai renginiai. Žinoma, eiti į baleto, operos pasirodymus – taip pat nenurašyta veikla.

Kur pietaujate?

Savaitgaliais dažnai pietaujame kartu su šeima namuose, ką nors patys pasiruošiame. Greitojo maisto užkandinėse valgau tik išskirtiniais atvejais, tarp jų galima įtraukti keliones. Važiuodami sustojame, pavyzdžiui, degalinėje „Statoil“, nusiperku kavos ir kokį užkandį.

Kadangi gyvenu Klaipėdoje, kur netrūksta puikių vietų, kartais aplankau mėgstamus restoranus. Man patinka naujasis „Monai“, lankausi „Frydricho pasaže“. Darbo dienomis valgau pagrindiniame įmonės centre Gargžduose, čia turime valgyklą.

Aišku, jei tenka su partneriais ar klientais susitikti Vilniuje ar Klaipėdoje, renkuosi viešojo maitinimo įstaigas.

Ar mėgstate gaminti?

Labiau mėgstu valgyti nei gaminti, bet ir tai daryti galiu. Kepu skanų kugelį. Taip, lietuviška virtuvė manęs nebaido. Nors nesu didžiausia šio specifinio maisto gerbėja, vis dėlto cepelinai ar tarkuotų bulvių plokštainis – mėgstami patiekalai. Mūsų šeimoje kepsnių specialistas yra vyras, todėl į šią sritį nesikišu.

Ką turistams parodytumėte pajūryje?

Klaipėdos mieste turime nuostabiai gražių vietų, mūsų piliavietė tvarkoma. Taip pat nusivežčiau svečius į Lietuvos jūrų muziejų, supažindinčiau su Nida ir Juodkrante.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą LAISVALAIKIO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

http://www.vz.lt
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau