Antroji Lietuvos pergalė – prieš Italijos rinktinę

Publikuota: 2017-09-03

Lietuvos krepšinio rinktinė Europos krepšinio čempionate sekmadienį iškovojo antrąją pergalę, rezultatu 78:73 įveikusi Italijos komandą.

Italai sėkmingiau pradėjo rungtynes, išsiveržę į priekį 8:0, tačiau antrojoje pirmojo kėlinio pusėje Lietuvos komanda sugebėjo išlyginti rezultatą 23:23.

Antrajame kėlinyje lietuviams pavyko atitrūkti dešimties taškų persvara, kurią pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos.

Antrą vakarą iš eilės labai sėkmingai į rungtynes įsijungė atsarginiai Lietuvos rinktinės krepšininkai. Adas Juškevičius pelnė 20 taškų ir surinko 18 naudingumo balų, Mindaugas Kuzminskas surinko 14 taškų. Sėkmingai rungtyniavo ir Jonas Valančiūnas (13 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai), Mantas Kalnietis (12 taškų) bei Marius Grigonis (8 taškai).

Kovą dėl atšokusių kamuolių Lietuvos komanda laimėjo net 39:24. Abi komandos įmetė po 11 tritaškių, nors būtent šis žaidimo komponentas iki šiol buvo pagrindinė italų stiprybė.

Italijos rinktinėje sėkmingiausiai rungtyniavo puolėjas Luigi Datome, surinkęs 24 taškus, Marco Belinelli pelnė 14 taškų.

Tai buvo pirmoji Italijos rinktinės nesėkmė B grupėje. Iki šiol jie buvo laimėję prieš Izraelio ir Ukrainos komandas. Lietuviai savo sąskaitoje dabar turi dvi pergales ir vieną nesėkmę. Grupėje kol kas pirmauja pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrę vokiečiai, šįvakar jie susitiks su šeimininkais Izraelio rinktinės krepšininkais.

[infogram id="640d15f8-0f9b-45ca-b533-1583e5158d20" prefix="j10" format="interactive" title="„Eurobasket 2017“ grupės"]