Meilutytė pasaulio čempionate užėmė 4-tą vietą

Publikuota: 2017-07-25
Michaelo Dalderio („Reuters“ / „Scanpix“) nuotr.

FINA pasaulio vandens sporto šakų čempionate Budapešte Rūta Meilutytė iškovojo 4-tą vietą.

Finaliniame 100 m krūtine plaukime 20-metė plaukikė distanciją įveikė per 1 min. 05,65 sek.

Šios rungties pusfinalyje p. Meilutytė distanciją buvo įveikusi per 1 min. 05,06 sek.

Auksą iškovojo amerikietė Lilly King, kuri taip pat pagerino p. Meilutytei priklausiusį pasaulio rekordą. Ši sportininkė distanciją įveikė per 1 min. 04,13 sek.

Antrą vietą užėmė kita JAV plaukikė Katie Meili, kurios laikas buvo 1 min. 05,03 sek.

Rusė Julija Jefimova iškovojo bronzos medalį, distanciją nuplaukusi per 1 min. 05,05 sek.

Budapešte p. Meilutytė dar varžysis 50 m plaukimo krūtine distancijoje. Ji yra šios rungties pasaulio rekordo savininkė.

Paskutinį kartą pasaulio čempionate medalį Lietuvos plaukikė pelnė 2013 m. Barselonoje. Tuomet ji iškovojo auksą 100 m krūtine rungtyje bei sidabrą 50 m plaukimo krūtine finale.