Mikroskopų kūrėjai tikrina pasaulinės rinkos ribas

Publikuota: 2017-01-12
Rimas Juškaitis, mikroskopų bendrovės „Aurox“ generalinis direktorius: „Svarbu ne perspjauti visus specifikacijomis, bet pateikti paketą, kuris ypač gerai sudėtas kartu ir tai, ką jis daro, daro labai gerai, o ko neatlieka, to visiškai neatlieka.“  Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Rimas Juškaitis, mikroskopų bendrovės „Aurox“ generalinis direktorius: „Svarbu ne perspjauti visus specifikacijomis, bet pateikti paketą, kuris ypač gerai sudėtas kartu ir tai, ką jis daro, daro labai gerai, o ko neatlieka, to visiškai neatlieka.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Ateityje konfokaliniai mikroskopai stovės ant kiekvieno juos naudojančio mokslininko stalo – su tokia vizija veiklą pradėjo nuo Oksfordo universiteto atskilusi Rimo Juškaičio vadovaujama technologijų bendrovė „Aurox“. Brangius įrenginius atpiginti pavyko, bet pasirodo, kad rinka – toli gražu neberibė.

„Anksčiau universitetas nusipirkdavo vieną konfokalinį mikroskopą bendrai naudoti. Mes pagalvojome, kaip padaryti tokį mikroskopą, kad jis būtų pakankamai prieinamas ir jį mokslininkams būtų galima nusipirkti iš projektinio finansavimo, turėti savo l ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau