Nauji reikalavimai skatina e. sąskaitų verslą, estai plečia veiklą Lietuvoje

Publikuota: 2017-03-10
Sanderis Aasna sako, kad Estijoje per metus išrašoma apie 60–65 mln. e. sąskaitų, Lietuvoje potencialas turėtų būti maždaug du kartus didesnis.
Vladimiro ivanovo (VŽ) nuotr.
Sanderis Aasna sako, kad Estijoje per metus išrašoma apie 60–65 mln. e. sąskaitų, Lietuvoje potencialas turėtų būti maždaug du kartus didesnis. Vladimiro ivanovo (VŽ) nuotr.

ES raginimai šalims narėms keisti popierines sąskaitas faktūras elektroninėmis ir įsibėgėjanti Valstybinės mokesčių inspekcijos išmanioji mokesčių administravimo sistema („iMAS“), atrodo, davė teigiamą postūmį. Pajutusios e. sąskaitų rinkos augimą, subruzdo e. sąskaitų paslaugų bendrovės.

Į Lietuvą susitikti su esamais ir būsimais partneriais bei klientais šią savaitę buvo atvykęs Sanderis Aasna, Estijos bendrovės „Omniva“ valdybos narys, atsakingas už e. sąskaitų verslą. Jis prognozuoja, kad dėl ES reikalavimų ir „iMAS“ diegimo šieme ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau