Robotai ateina į paslaugų centrus: grėsmės ir naujos galimybės

Publikuota: 2017-10-10
Besitraukiantis Suomijos „Ahlstrom- Munksjo“ paslaugų centras buvo prisiglaudęs „Baltic Hearts“ biurų komplekse Vilniuje, kur šiuo metu yra įsikūręs didžiausias „Danske Bank“ paslaugų centras.  Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Besitraukiantis Suomijos „Ahlstrom- Munksjo“ paslaugų centras buvo prisiglaudęs „Baltic Hearts“ biurų komplekse Vilniuje, kur šiuo metu yra įsikūręs didžiausias „Danske Bank“ paslaugų centras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Pastaraisiais metais daug paslaugų centrų pritraukusioje Lietuvoje fiksuojami pokyčiai – kai kurios dar neseniai apie plėtros planus skelbusios įmonės pranešė nutraukiančios veiklą arba mažina apsukas. Besitraukiančių centrų akcininkai kalba apie vidines priežastis, tačiau už jų slypi išorinės, t. y. šiame segmente vis stipriau įsigalintis verslo procesų automatizavimas.

Vidurvasarį pranešta, kad iki metų galo Vilniuje uždaromas JAV draudimo milžinės AIG paslaugų centras. Pastarosiomis dienomis paskelbta ir apie suomių techninio pluošto gamintojos „Ahlstrom-Munksjo“ paslaugų centro uždarymą, nors dar neseniai abiejų ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau