„Cramo“ patirtis: GPS sistema sutaupo dešimtis valandų

Publikuota: 2017-09-29
Mindaugas Šilobritas, „Cramo“ veiklos vadovas, sako, kad daugėja klientų, kurie nuotolinio stebėjimo duomenis naudoja vertindami savo darbuotojų efektyvumą ir sąžiningumą.
Bendrovės nuotr.
Mindaugas Šilobritas, „Cramo“ veiklos vadovas, sako, kad daugėja klientų, kurie nuotolinio stebėjimo duomenis naudoja vertindami savo darbuotojų efektyvumą ir sąžiningumą. Bendrovės nuotr.

Siekdami atkreipti dėmesį į technologijų svarbą versle ir norėdami paskatinti šalies įmonių pažangą bei konkurencingumą, šiemet vėl pradedame projektą „Technopelnas“ ir vėl pristatome progreso istorijas, davusias verslui pamatuojamą naudą.

Šįkart apie nuotolinio stebėjimo sistemų pranašumus ir kainas pasakoja statybų technikos ir modulinių patalpų nuomos bendrovė „Cramo“. Prieš maždaug dvejus metus „Cramo“ į visą savo nuomojamą statybų techniką įdiegė palydovinės navigacijos (GPS) ir m ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau