Buhalteriams siūlo įkinkyti robotus

Publikuota: 2017-09-28
Daivaras Anužis, UAB „RoboLabs“ vadovas: „Plėtrai lėšų, aišku, reikės daugiau. Tad galbūt ieškosime investuotojų. Bet apie tai galvosime kitais metais, kai apsispręsime dėl plėtros krypčių.“
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Daivaras Anužis, UAB „RoboLabs“ vadovas: „Plėtrai lėšų, aišku, reikės daugiau. Tad galbūt ieškosime investuotojų. Bet apie tai galvosime kitais metais, kai apsispręsime dėl plėtros krypčių.“ Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Jauna technologijų bendrovė „RoboLabs“ sukūrė debesijos sprendimais paremtą (per naršyklę pasiekiamą) automatizuotą buhalterinę sistemą, skirtą smulkiosioms bei vidutinėms įmonėms, ir dar šiemet ruošiasi įsigyti nedidelę buhalterinių paslaugų įmonę.

Sistema automatiškai atpažįsta ir į atitinkamas įmonės finansinės atskaitomybės dokumentų eilutes suguldo sąskaitų, čekių ir kt. duomenis. Minėtas sąskaitas ar čekius tereikia nufotografuoti. Sistema taip pat automatiškai, pagal vadovų iš anksto įves ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau