„Data Dog“: augimą lemia dirbtinio intelekto sprendimai

Publikuota: 2017-09-22
Domas Janickas, UAB „Data Dog“ vadovas: „Kai būsime stabiliai užtikrinti dėl savo sukurtų sprendimų pritaikymo dar didesniu mastu, dalį optimizavimo sprendimų galėtume perduoti nemokamai pritaikyti valstybinėms organizacijoms, pavyzdžiui, ligoninėms, policijai.“ 
Dariaus Versecko (VŽ) nuotr.
Domas Janickas, UAB „Data Dog“ vadovas: „Kai būsime stabiliai užtikrinti dėl savo sukurtų sprendimų pritaikymo dar didesniu mastu, dalį optimizavimo sprendimų galėtume perduoti nemokamai pritaikyti valstybinėms organizacijoms, pavyzdžiui, ligoninėms, policijai.“ Dariaus Versecko (VŽ) nuotr.

Kelerius metus iš eilės spartų augimą demonstruojanti informacinių technologijų UAB „Data Dog“ nuo projektų įgyvendinimo pereina prie algoritmais ir didžiaisiais duomenimis paremtų sprendimų verslui kūrimo.

2012 m. Kaune įkurta bendrovė veiklą pradėjo kaip elektroninės komercijos ir interneto svetainių kūrėja. Dabar ji vis labiau pasineria į didžiųjų duomenų analizę, dirbtinius neuronų tinklus ir procesų optimizavimą.

Pajamų kreivė vis aukštyn

...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau