„Devbridge“ iš arčiau: milijoninė sutartis – tik gera pradžia

Publikuota: 2017-08-14
„Devbridge“ daugiausia kuria unikalius produktus pagal kliento užsakymą, bet jau turi ir pirmą nuosavą produktą „Lean Power“. Tai standartizuotas atominių elektrinių priežiūros įrankis.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
„Devbridge“ daugiausia kuria unikalius produktus pagal kliento užsakymą, bet jau turi ir pirmą nuosavą produktą „Lean Power“. Tai standartizuotas atominių elektrinių priežiūros įrankis. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Lietuvių prieš dešimtmetį Jungtinėse Valstijose įkurta programavimo paslaugų bendrovė „Devbridge Group“, sausį atšventusi įkurtuves biure Vilniuje, toliau plečiasi. Įspūdingą apie 80% metinį pajamų augimą fiksuojanti bendrovė už bent 1 mln. USD sutartį žada įkurti biurą kliento šalyje.

„Šiemet pirmą pusmetį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, fiksuojame itin spartų pajamų augimą“, – sako Aurimas Adomavičius, „Devbridge Group“ prezidentas. Visos „Devbridge Group“ pajamos šiemet pirmą pusmetį sudarė 13,7 mln. USD (11,7 mln. E ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau