Daiktų interneto vadovas, kas jis

Publikuota: 2017-08-10
Daiktų interneto vadovai sieks, kad jų kompanijos išgyventų ketvirtosios pramonės revoliucijos amžiuje, suvaldytų šiame kelyje atsirandančias grėsmes ir išnaudotų galimybes. 
„Mattonstock“ nuotr.
Daiktų interneto vadovai sieks, kad jų kompanijos išgyventų ketvirtosios pramonės revoliucijos amžiuje, suvaldytų šiame kelyje atsirandančias grėsmes ir išnaudotų galimybes. „Mattonstock“ nuotr.

Technologinis progresas keičia įmonių valdymą ir struktūrą. Didesnėse įmonėse pastaraisiais metais atsirado nauja vadovaujama pozicija – daiktų interneto vadovas (angl. Chief IoT Officer arba CIOTO). Ši tendencija jau matoma ir Lietuvoje, pavyzdžiui, telekomunikacijų bendrovėse.

Tiesa, Lietuvoje ši pozicija nėra aukščiausio – vadinamojo „C“ – lygio. Kita vertus, daiktų interneto vadovai „Fortune 500“ sąraše esančiose įmonėse (jos paprastai laikomos gerosios praktikos pavyzdžiais) atsirado tik pernai. Ir personalo paieškos be ...

svg

Išbandykite

ir visą mėnesį skaitykite VŽ premium turinį už 1 rubrikos kainą.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau