Dilema dėl 5G: investuoti ar palaukti

Publikuota: 2017-08-03
Operatoriai sutaria, kad iki 2030 m. 4G LTE Europoje bus pagrindinė ryšio technologija, nes naujai technologijai pasiekti didžiąją dalį visuomenės reikia bent 7 metų.
Juditos grigelytės (VŽ) nuotr.
Operatoriai sutaria, kad iki 2030 m. 4G LTE Europoje bus pagrindinė ryšio technologija, nes naujai technologijai pasiekti didžiąją dalį visuomenės reikia bent 7 metų. Juditos grigelytės (VŽ) nuotr.

Operatoriai, sukėlę vartotojų ir verslo lūkesčių dėl 5G ryšio technologijos galimybių, dabar kai kurie patys ima abejoti, ar verta skubėti į pirmąjį traukinio vagoną. Juoba kad investicijos į 4G tinklus dar spaudžia balansus, o 5G finansinės grąžos galimybės kol kas gana miglotos.

Jei ne konkurentai iš Amerikos ir Azijos, Europos bendrovės, užuot vėl investavusios, mieliau didintų grąžą akcininkams. Telekomunikacijų rinkos dalyviai nesako, kad 5G – nereikalingas, tačiau kai liko maždaug metai iki pirmosios standarto versijos p ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau