Investuotojas „Algoritmų sistemoms“ leido diversifikuoti veiklą

Publikuota: 2017-04-19
Paulius Vaitkevičius, UAB „Algoritmų sistemos“ verslo plėtros direktorius: „Turėdami investuotoją užnugaryje, jaučiamės stabiliau finansiškai, o tai leidžia drąsiau planuoti plėtrą.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Paulius Vaitkevičius, UAB „Algoritmų sistemos“ verslo plėtros direktorius: „Turėdami investuotoją užnugaryje, jaučiamės stabiliau finansiškai, o tai leidžia drąsiau planuoti plėtrą.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Investicijos ir ne itin geri grupės įmonių rezultatai pernai pridarė nuostolių „INVL Technology“, tačiau „Algoritmų sistemas“ INVL išgelbėjo nuo bado, kurį dalis šalies IT įmonių pajuto dėl viešojo sektoriaus projektų stygiaus.

VŽ rašė, kad į IT įmones investuojanti uždarojo tipo investicijų bendrovė (UTIB) „INVL Technology“ praėjusiais metais patyrė 4,5 mln. Eur nuostolių. Nors 2015 m. skaičiavo 2,5 mln. Eur grynojo pelno. „INVL Technology“ ataskaitoje teigiama, kad nuosto ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau