Bendrovių patirtis: gamybos automatizavimas verčia įmones investuoti į IT

Publikuota: 2017-02-13
Automatizavimas leidžia su tokiu pačiu darbuotojų kiekiu, pagaminti daugiau, bet prieš tai tenka investuoti ne tik į naujas mašinas, bet ir į jas valdančias kompiuterines programas. 
Algimanto Kalvaičio nuotr.
Automatizavimas leidžia su tokiu pačiu darbuotojų kiekiu, pagaminti daugiau, bet prieš tai tenka investuoti ne tik į naujas mašinas, bet ir į jas valdančias kompiuterines programas. Algimanto Kalvaičio nuotr.

Rinkos tyrimų bendrovės fiksuoja, kad pramonės ir inžinerinės įmonės gana sparčiai didina investicijas į programinę įrangą. Lietuvoje ši tendencija taip pat matoma. Bet tik dalyje bendrovių. Kitos sako, kad, norint investuoti į programas, pirmiau reikia įsigyti modernios įrangos.

Rinkos tyrėjai ir profesinių paslaugų bendrovių analitikai sako, kad didėjančias investicijas į programinę įrangą lemia aštrėjanti tarptautinė konkurencija, augantys atlyginimai ir dėl to kylantis automatizavimo poreikis. Kitaip sakant, užsidarius sa ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau