Kas bus svarbu technologijų sektoriui šiais metais

Publikuota: 2017-01-29
Šveicarijos pašto antrinė bendrovė „PostAuto“ nedideliais elektriniais savavaldžiais autobusiukais, pavadintais „PostBus“, jau apie porą mėnesių vežioja keleivius Siono senamiestyje, kur nekursuoja įprasti autobusai.
Bendrovės nuotr.
Šveicarijos pašto antrinė bendrovė „PostAuto“ nedideliais elektriniais savavaldžiais autobusiukais, pavadintais „PostBus“, jau apie porą mėnesių vežioja keleivius Siono senamiestyje, kur nekursuoja įprasti autobusai. Bendrovės nuotr.

Šiemet technologijų rinkoje dominuos dirbtinio intelekto, pramonės skaitmenizavimo ir duomenų temos. Vis dažniau matysime savavaldes transporto priemones. Tiesa, dauguma jų yra ir toliau bus savivaldybių bei įmonių, tokių kaip „Uber“ ar „Lyft“, rankose, nes verslas, valdantis automobilių parkus, laikomas didžiausiu potencialiu savavaldžių mašinų pirkėju.

Tokiomis įžvalgomis konferencijoje „CeBIT Preview“ dalijosi įmonės, kovą vyksiančioje „CeBIT“ parodoje pristatysiančios naujausius savo kūrinius ir paslaugas. Oliveris Frese, Vokietijos renginių organizavimo bendrovės „Deutsche Messe“ valdybos narys, ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau