Europos Komisija ėmėsi interneto slapukų

Publikuota: 2017-01-13
Andrusas Ansipas, EK vicepirmininkas ir eurokomisaras, atsakingas už bendrąją skaitmeninę rinką: „Interneto vartotojai, lankydamiesi kokioje nors svetainėje, neturi kaskart spausti lentelių. Jie galės rinktis.“
Vladimiro ivanovo (VŽ) nuotr.
Andrusas Ansipas, EK vicepirmininkas ir eurokomisaras, atsakingas už bendrąją skaitmeninę rinką: „Interneto vartotojai, lankydamiesi kokioje nors svetainėje, neturi kaskart spausti lentelių. Jie galės rinktis.“ Vladimiro ivanovo (VŽ) nuotr.

Europos Komisija (EK) nusprendė pakeisti vadinamųjų interneto slapukų (angl. cookies), renkančių informaciją apie svetainės svečio elgesį, naudojimo taisykles. Šis sprendimas turės įtakos ne tik interneto reklamos bendrovėms, bet ir visoms kitoms įmonėms, valdančioms e. parduotuves ar kitokio pobūdžio svetaines, jei jose naudojamos šios duomenų rinkimo priemonės.

Naujos taisyklės surašytos vadinamajame e. privatumo reglamente, kol kas tai tik projektas. Jeigu jis bus patvirtintas, verslas taisykles turės atitikti nuo 2018 m. gegužės, kai visa apimtimi bus pradėtas taikyti ES bendrasis duomenų apsaugos reglame ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau