Dabartinis bepilotis – kaip sena „Nokia“

Publikuota: 2017-01-06
Mindaugas Eglinskas, IT UAB „Magma Solutions“ įkūrėjas ir vykdomasis direktorius: „Bepilotis veikia kaip sistemos dalis, keli jie gali vienas kitą papildyti, ir taip aptinkami objektai, kurių teritorijoje neturėtų būti.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Mindaugas Eglinskas, IT UAB „Magma Solutions“ įkūrėjas ir vykdomasis direktorius: „Bepilotis veikia kaip sistemos dalis, keli jie gali vienas kitą papildyti, ir taip aptinkami objektai, kurių teritorijoje neturėtų būti.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Pasidžiaugėme filmuojančiais ir lengvus daiktus gabenančiais bepiločiais orlaiviais, bet tai buvo tik technologijos pradžia. Rinkos dalyviai ruošia gerokai sudėtingesnes sistemas.

„Iki šiol, kuriant bepiločius orlaivius, buvo orientuojamasi į tai, kad jie galėtų skirsti, filmuoti. Sudėtingesni darbai, pavyzdžiui, duomenų apdorojimas, savo pozicijos pateikimas, yra labai nauji. Taigi dabar bepiločiai yra kaip pirmi „Nokios“ tel ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau