Veriasi niša aktyviau skolintis plėtrai

Publikuota: 2017-05-16
Lietuvos banko ekonomistai skaičiuoja, kad bendrovių, ketinančių savo verslo poreikius artimiausią pusmetį finansuoti tik vidaus ištekliais sumažėjo 13 proc. punktų, iki 44%. Palyginti prieš dvejus metus tokių buvo 57%.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Lietuvos banko ekonomistai skaičiuoja, kad bendrovių, ketinančių savo verslo poreikius artimiausią pusmetį finansuoti tik vidaus ištekliais sumažėjo 13 proc. punktų, iki 44%. Palyginti prieš dvejus metus tokių buvo 57%. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Kurį laiką mindžikavusios, aktyviau ėmė skolintis prekybos, transporto, nekilnojamojo turto (NT) ir kitų sektorių bendrovės, tačiau pramonė dar laukia ES pinigų. Bankai taip pat meiliau žvelgia į vidutinio verslo pusę.

Finansininkai pataria išlaikyti šaltą protą, apskaičiuoti, nepulti prisiskolinti galvojant, kad jei yra geras verslo planas, kaina mums nesvarbi. Lietuvos banko (LB) atlikta įmonių apklausa parodė, kad ilgą laiką veiklą vidaus ištekliais finansavusio ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau