Paaiškėjo Metų finansų vadovas 2017

Publikuota: 2017-03-29

„Metų finansų vadovo 2017“ titulas atiteko Erikai Zakarauskienei, „KG Group“ finansų direktorei.

Šiandien viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“ „Verslo žinių“ organizuotoje konferencijoje „Įmonių finansai 2017“ Metų finansų vadovo titulas įteiktas p. Zakarauskienei.

Antrus metus iš eilės Metų finansų vadovu išrenkamas agroverslo sektoriaus atstovas. Pernai „Metų finansų vadovo 2016“ titulas atiteko Tomui Tumėnui, AB „Linas Agro Group“, finansų direktoriui. Tai rodo, kad šiame sektoriuje dirbančios bendrovės keičiasi, diegia naujas IT ir vadybos sistemas.

„Finansų vadovas turėtų būti itin aštraus proto – gebėti modeliuoti situaciją, priimti tinkamus sprendimus. Taip pat jis turi būti ryžtingas ir energingas, gebėti lanksčiai ir operatyviai priimti sprendimus – kad ir rizikos būtų suvaldytos, ir verslo procesai nesustotų. Prie būtinų finansų vadovo bruožų dar pridėčiau ir lyderystę bei gebėjimą planuoti“, – pažymi p. Zakarauskienė. Ji konkurse dalyvavo antrus metus iš eilės, pernai ji taip pat pateko į konkurso finalą.

Metų finansų vadovo konkursą jau penktus metus iš eilės organizuoja „Verslo žinios“ kartu su Finansų analitikų asociacija.

Šiemet komisija sudarė Arnoldas Gaudiešius, „Swedbank“ Stambių verslo klientų departamento direktorius, Eladijus Kirijanovas, Finansų analitikų asociacijos prezidentas, Darius Klimašauskas, UAB „KPMG Baltics“ Įmonių finansų skyriaus vadovas, Ugnius Savickas, ISM Executive School vyr. konsultantas, mokymo programų vadovas, ISM Inovacijų bazės vadovas, Tomas Tumėnas, AB „Linas Agro Group“, finansų direktorius bei Vytautas V. Žeimantas, „Verslo žinių“ Finansų rubrikos redaktorius.

Metų finansų vadovas išrenkamas po trijų atrankos etapų. Pirmame etape Finansų analitikų asociacijos ekspertų komanda vertina finansų vadovų paraiškas. Į antrąjį etapą patenka 10 finansų vadovų. Jame finansų vadovai vertinami atsižvelgiant į jų tiesioginių vadovų rekomendacijas.

Penki geriausi dalyvauja trečiame vertinimo etape, kurio metu komisija individualių interviu metu išrenka „Metų finansų vadovą 2017“.

Renkant finansų vadovą buvo kreipiamas dėmesys į jo vaidmenį formuojant įmonės strategiją, reakciją į pokyčius verslo aplinkoje bei įmonėje.

infogr.am::konkurso_metu_finansu_vadovas_finalininkai

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau