„Grant Thornton Baltic“ jungiasi su advokatais

Publikuota: 2017-03-20
Genadijus Makuševas, „Grant Thornton Baltic“ direktorius tikisi, jog susijungimas leis teisines, mokesčių, apskaitos, audito, finansines paslaugas teikti pagal vieno langelio“ principą. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Genadijus Makuševas, „Grant Thornton Baltic“ direktorius tikisi, jog susijungimas leis teisines, mokesčių, apskaitos, audito, finansines paslaugas teikti pagal vieno langelio“ principą. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Konsultacijų bendrovė „Grant Thornton Baltic“ jungiasi su advokatų profesine bendrija „3law Miškinis ir partneriai“.

Tarptautinė audito ir apskaitos bendrovė UAB „Grant Thornton Baltic“ jungiasi su advokatų profesine bendrija „3law Miškinis ir partneriai“.

Prie „Grant Thornton Baltic“ prisijungia 12 naujų specialistų. Advokatai Algirdas Miškinis ir Dovilė Aukštuolytė tampa „Grant Thorton“ partneriais. Po susijungimo teisinių paslaugų ir mokesčių skyrių sudarys 18 ekspertų, o iš viso „Grant Thornton Baltic“ darbuosis 68 žmonės.

Pasak p. Miškinio, teisinių paslaugų rinka nuolat keičiasi: projektų apimtys didėja, sandoriai ir projektai tampa vis sudėtingesni, o siekiant išspręsti klientų iškeltus uždavinius dažnai tenka pasitelkti tarptautinius ryšius.

„Dirbdami su „Grant Thornton Baltic“, kuri priklauso tarptautiniam tinklui „Grant Thorton“, galėsime sparčiau plėstis ir aptarnauti klientus visame Baltijos regione, pasiūlyti kvalifikuotą teisinę ir mokestinę pagalbą“, – pranešime spaudai cituojamas p. Miškinis.

Genadijus Makuševas, „Grant Thornton Baltic“ direktorius tikisi, jog susijungimas leis teisines, mokesčių, apskaitos, audito, finansines paslaugas teikti pagal vieno langelio“ principą. „Grant Thorton“ yra septintas tinklas Europoje ir šeštas Lietuvoje.

Arūnas Šidlauskas, „Grant Thornton Baltic“ teisinių paslaugų vadovas informavo, jog nuo balandžio 1 d. palieka „Grant Thornton Baltic“. Jis savo karjerą tęs advokatų kontoroje „LawHouse“.

„Pajamos iš audito neauga, o pajamos iš apskaitos tvarkymo didėja, tačiau netolimoje ateityje dalį apskaitos tvarkymo paslaugų gali perimti robotai, todėl ir čia ateitis nebūtinai yra šviesi, – teigia p. Šidlauskas. – O pajamos iš konsultacijų kyla, todėl toks susijungimas yra natūrali sinergijų paieška, kai audito klientams gali parduoti daugiau paslaugų, darbuotojai gali labiau specializuotis, kurti darbo grupes“.

Komentarai prie šio straipsnio negalimi, dėl neapykantos skatinimo ar patyčių kurstymo
 

Gauk nemokamą FINANSŲ IR APSKAITOS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Gazelė 2016

Sparčiausiai augančios finansinių paslaugų bendrovės

Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1272 UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ 82,4% Vilniaus
1347 UAB „Baltpool“ 79,0% Vilniaus
1893 UAB „Sollo“ 57,8% Vilniaus
2000 UAB „International Metbalta Invest group“ 55,4% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau