2017 m. mokesčių kalendorius: kada kokios prievolės laukia šiais metais

Publikuota: 2017-01-10
Ignas Ričkus, UAB „KPMG Baltics“ mokesčių konsultantas: „2016 m. buvo reikšmingų mokesčių administravimo pakeitimų, iš kurių bene svarbiausias yra išmaniosios mokesčių administravimo sistemos startas.“
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Ignas Ričkus, UAB „KPMG Baltics“ mokesčių konsultantas: „2016 m. buvo reikšmingų mokesčių administravimo pakeitimų, iš kurių bene svarbiausias yra išmaniosios mokesčių administravimo sistemos startas.“ Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Nuo šių metų taikoma pelno mokesčio mokėjimo ir deklaravimo vienos datos taisyklė – mokestis mokamas 15-ą atitinkamo mėnesio dieną, taip pat keičiasi įmokų į Garantinį fondą mokėjimo tvarka, didėja valstybinio socialinio draudimo įmokos individualią veiklą vykdantiems ir teikiantiems paslaugas pagal autoriaus sutartis asmenims, į šiuos ir kitus dalykus reikia atsižvelgti mokant mokesčius šiais metais.

„2016 m. buvo reikšmingų mokesčių administravimo pakeitimų, iš jų bene svarbiausias yra išmaniosios mokesčių administravimo sistemos startas, tačiau verta prisiminti ir kitus mokesčių įstatymų pakeitimus, kurie nustato naujas mokesčių deklaravimo ir ...

svg

VŽ premium

Nuo 19.06 Eur / mėn.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau