„Lietuvos energijos gamyba“ vėl liko su trimis valdybos nariais

Publikuota: 2017-05-15
Mindaugas Gražys. Bendrovės nuotr.
Mindaugas Gražys. Bendrovės nuotr.

Penktadienį Mindaugas Gražys, AB „Lietuvos energijos gamyba“ valdybos narys, informavo bendrovę apie pasitraukimą iš pareigų nuo birželio 9 d.

Oficialios priežasties, kodėl palieka bendrovės valdybą, p. Gražys nepateikė, taip pat nepanoro savo planų komentuoti ir VŽ.

Bendrovės valdyboje p. Gražys dirbo nuo šių metų sausio 6 d. ir kuravo verslo vystymo sritį. Jis buvo atsakingas už pardavimų strategijos bei ilgalaikių santykių su klientais palaikymo strategijos formavimą. Į bendrovės valdybą p. Gražys buvo išrinktas po to, kai 2016 m. gruodžio 23 d. iš pareigų atsistatydino Adomas Birulis.

Valdyboje vietoje pageidaujamų penkių narių kol kas dirbs trys: Eglė Čiužaitė (valdybos pirmininkė), Darius Kucinas (kuruoja elektros ir šilumos energijos gamybos valdymą) ir Mindaugas Kvekšas (atsakingas už finansus ir administravimą). Ar nauji nariai bus renkamai viešo konkurso būdu ar skiriamas akcininko „Lietuvos energijos gamybos“ atstovai dar negalėjo pasakyti.

Šios valdybos kadencija baigiasi rugsėjo 17 d.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą PRAMONĖS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 
Vieta Lietuvos „Gazelė 2015“ Bendrovė Augimas (2011-2014),% Apskritis
11 Nordic Power Management, UAB 1.392% Vilniaus
1589 UAB „ENERTY“ 68% Vilniaus
2496 UAB „ELEKTRĖNŲ KOMUNALINIS ŪKIS“ 43% Vilniaus
2697 UAB „Gemba“ 39% Vilniaus
3037 UAB „VĖJO VATAS“ 34% Klaipėdos

10 didžiausių energetikos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Litesko, UAB49.3162.19840
Vilniaus energija, UAB170.7463.095869
INTER RAO Lietuva, AB157.51018.81527
Kauno energija, AB60.7335.184495
Enerty, UAB46.8841.4338
Elektrum Lietuva, UAB80.59055421
Energijos tiekimas, UAB72.2902.40615
Litgrid, AB83.4804.172235
Lietuvos energijos gamyba, AB203.0973.889428
Lietuvos dujų tiekimas, UAB226.927-36.93297
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

10 didžiausių pramonės bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Norvelita, UAB159.36511.101832
Baltic Agro, UAB156.4153.013109
SICOR Biotech, UAB191.791101.975219
Orion Global pet, UAB186.215-4.667119
Neo group, UAB362.04016.458166
Limedika, UAB152.4612.480221
Achema, AB562.58373.4461.164
Lifosa, AB412.68772.583956
ORLEN Lietuva, AB3.729.628199.4341.331
SBA baldų kompanija, UAB318.8536.89159
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

http://www.vz.lt
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau