10 didžiausių energetikos bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Vilniaus energija, UAB49.4895.54337
Vilniaus šilumos tinklai, AB82.907-8.032698
INTER RAO Lietuva, AB141.7878.34325
Kauno energija, AB59.6926.745470
Elektrum Lietuva, UAB54.73949619
Energijos tiekimas, UAB76.2425.25932
LitMet, UAB51.6702.51921
Litgrid, AB143.29210.245238
Lietuvos energijos gamyba, AB147.19915.695390
Lietuvos dujų tiekimas, UAB239.9244.68032
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

10 didžiausių pramonės bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Orion Global pet, UAB250.7848.110120
Apranga, APB182.26516.555858
Thermo Fisher Scientific Baltics, UAB211.241110.793776
Neo group, UAB406.22215.708206
Lytagra, AB158.4625.883632
Achema, AB423.38520.1181.128
Lifosa, AB311.9898.166978
ORLEN Lietuva, AB3.986.962238.3281.372
Viada LT, UAB407.1006.4741.054
SBA baldų kompanija, UAB396.5566.36872
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau