SEB kuria specialų konsultacijų ir inovacijų centrą įmonėms

Publikuota: 2017-09-28
SEB banko vizualizacija.
SEB banko vizualizacija.

Kitų metų pirmą ketvirtį SEB bankas Vilniuje atidarys inovacijų centrą. Jis įsikurs daugiau kaip 300 kv. m patalpose Naujamiesčio rajone esančiame prekybos ir paslaugų centre „Helios City“.

Čia įmonės galės išbandyti naujus verslo plėtros modelius, kad augtų greičiau negu jų konkurentai, startuoliai galės diegti pelningas inovatyvias technologijas, o banko darbuotojai – kurti, testuoti ir diegti naujoves banko klientams, rašoma SEB pranešime.

„Lietuva vis dar užima gana neaukštą vietą pagal tarptautinius inovacijų reitingus, tačiau, atidarydami inovacijų centrą, norime keisti šią situaciją Lietuvos naudai. Pastebime vis didėjantį mažų ir vidutinių įmonių norą išbandyti diegti naujoves ir poreikį konsultuotis inovacijų srityje. Todėl sieksime, kad SEB banko inovacijų centras taptų susitikimų erdve inovatyviai mąstantiems žmonėms ir įmonėms, siekiančioms plėsti savo verslą diegiant inovacijas“, – pranešime spaudai cituojamas Vaidas Žagūnis, SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Inovacijų centre mažoms ir vidutinėms įmonėms bus siūloma nemokama mokymo programa, kuri padėtų per trumpą laiką verslo mastą padidinti ne procentais, o keletą kartų. Ši programa truks šešis mėnesius. Į pirmą programą bus pakviestos 10–15 ilgiau negu dvejus metus veikiančių įmonių, kurios nori smarkiai padidinti savo verslo augimo tempą, patobulinti verslo modelį ir diegti naujoves. Programoje numatyti ir įvairūs verslo plėtrą ir inovacijas skatinantys renginiai, į kuriuos per metus SEB bankas pakvies daugiau negu 1.000 Lietuvoje veikiančių mažų ir vidutinių įmonių atstovų.

Pranešama, kad šiame centre taip pat veiks erdvė, kurioje galės dirbti iki 20 startuolių, jiems bus suteikiamos sąlygos naudotis susitikimų kambariais, galimybė kurti sprendimus naudojantis SEB banko atvirosios bankininkystės platforma.

nuotrauka:: 1right

Pasak p. Žagūnio, planuojama, kad daugelis čia įsikursiančių startuolių kurs su finansinėmis technologijomis susijusias paslaugas arba dirbs su tokiomis inovacijomis kaip dirbtinis intelektas, didelis kiekis duomenų (big data) ar decentralizuota viešoji transakcijų saugojimo sistema (blockchain). Startuolius atrinks ir veiklą prižiūrės investicinio fondo „Nextury Ventures“ valdytojai.

videoklipas:: 1

Šiemet SEB bankas atidarė inovacijų centrą įmonėms Estijoje, panašus centras veikia ir Švedijoje.

VŽ rašė, kad pirmąjį šių metų pusmetį SEB bankas uždirbo 38% daugiau, kapitalą mažino išsimokėti dividendai. SEB bankas Lietuvoje uždirbo 41,7 mln. Eur grynojo pelno, SEB banko grupės pelnas – 40 mln. Eur.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą FINANSŲ IR APSKAITOS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Gazelė 2016

Sparčiausiai augančios finansinių paslaugų bendrovės

Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
1272 UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ 82,4% Vilniaus
1347 UAB „Baltpool“ 79,0% Vilniaus
1893 UAB „Sollo“ 57,8% Vilniaus
2000 UAB „International Metbalta Invest group“ 55,4% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau