Konkurso “Verslauk” laimėtojai Čiop Čiop pristato naujovę Lietuvoje

Publikuota: 2011-02-14

Konkursą “Verslauk” šiais metais laimėjo inovatyvi idėja – tikslių patiekalo ingredientų pristatymas į namus kartu su receptu. Čiopčiop.lt veikia dar tik kelias savaites, tačiau jau sulaukė didelio susidomėjimo socialiniame tinkle Facebook. Tokio verslo pavyzdžių prieš keletą mėnesių atsirado užsienyje, Lietuva - viena pirmųjų šalių, kuriose žmonės gali išbandyti paprastesnį būdą vakarieniauti namie.

Čiop Čiop scaron;iuo metu siūlo Tailando, Indijos, Japonijos, Turkijos patiekalus, artimiausiu metu bus pasiūlyta Kinijos, Maroko, Libano, Irako patiekalų. Paslauga siūloma ne tik žmonėms, kurie nori paragauti skirtingų scaron;alių patiekalų, tačiau ir tiems, kurie neturi laiko gaminti sudėtingų valgių, važiuoti į turgų įsigyti ūkininkų produktų, ar ie scaron;koti sveikų, bet Lietuvoje sunkiai randamų Azijos prieskonių. Greičiausiai Čiop Čiop vakarienę galima paruo scaron;ti per 20 minučių, naudojant tik paprastą keptuvę - ingredientai sunumeruoti, todėl gaminti nesudėtinga net ir virtuvės naujokui. Įmonė atsižvelgia į visas svarbiausais pasaulines sveikos mitybos tendencijas: stengiamasi, kad produktai būtų maksimaliai sezoni scaron;ki, įsigyti i scaron; vietinių ūkininkų, be vengtinų konservantų. Kavinėse kol kas tradicijos ra scaron;yti i scaron; ko maistas pagamintas nėra, taigi tai puiki alternatyva, žmonėms, kuriems svarbu žinoti, ką valgo.bdquo;Mūsų tikslas ndash; skatinti kuo daugiau žmonių gaminti namuose. Lietuviams tampa vis svarbesnis maisto skonis ir žinojimas i scaron; ko maistas yra pagamintas, todėl tikime, kad galime tapti populiaresniais už paruo scaron;tą maistą į namus pristatančias kavinės. Mūsų siūlomas maistas ndash; nepalyginimai sveikesnis ir skanesnis, nes yra scaron;viežias, pagaminta i scaron; sveikų produktų ldquo;, ndash; sako Dovilė Rinkūnaitė, viena i scaron; scaron;io verslo įkūrėjų.Įmonė scaron;iuo metu veikia Vilniuje, tačiau ateityje planuoja plėstis į kitus didžiuosius miestus. Užsakymai priimami visą parą, o pristatomi darbo dienomis 15.00-17.00 ir 18.00-20.00, scaron;e scaron;tadieniais 14.00-16.00, 16.00-18.00. Maistą užsakyti galima internete ar puslapyje nurodytu telefonu. Projektas laimėjo 20.000 Lt finansavimą pagal Vilniaus miesto savivaldybės remiamą konkursą bdquo;Verslauk ldquo;. Projekto autoriai ndash; Darius Petrulaitis, Martynas Kazimierėnas, Mindaugas Kuprionis ir p. Rinkūnaitė.Daugiau informacijos:www.ciopciop.ltDovilė RinkūnaitėUAB ldquo;Laimingi indai rdquo; direktorėTel.8~61322212, el.p. dovile@ciopciop.lt

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau