Po pertraukos pramonė didina gamybą

Publikuota: 2009-10-22

2009 m. rugsėjį visa pramonės produkcija
sudarė 3,814 mlrd. Lt ir palyginti su rugpjūčiu, padidėjo 1,6%, praneša
Statistikos departamentas. (Naujas antras skyrius)

Kai rugpjūtį, palyginti su liepa, pramonės produkcija smuko 2,7% iki 3,804 mlrd. Lt, o liepą, palyginti su birželiu, išliko nepasikeitusi ir sudarė 3,873 mlrd. Lt palyginamosiomis kainomis.Birželį, palyginti su ankstesniu mėnesiu, pramonės produkcija augo 4,7% (iki 3,942 mlrd. Lt), o gegužę, palyginti su ankstesniu mėnesiu augo 4,2% (iki 3,671 mlrd. Lt).Balandį, palyginti su kovu, pramonės produkcija smuko 4,6% (iki 3,581 mlrd. Lt), o kovą, palyginti su vasariu, augo 0,1% (iki 3,859 mlrd. Lt).Vasarį, palyginti su ankstesniu mėnesiu, pramonė smuko 6,4% (iki 3,92 mlrd. Lt), sausį, palyginti su ankstesniu mėnesiu, užfiksuotas didžiausias mėnesinis pramonės produkcijos nuosmukis šiemet - 7,5 (iki 4,106 mlrd. Lt) palyginamosiomis kainomis.

Metinis smukimas didesnis

Pramonė apimtys šį rugsėjį, palyginti su pernai tuo pačiu metu smuko 15,2%. Tai pranoko VŽ apklaustų analitikų lūkesčius. Penki apklausti finansų ir ekonomikos specialistai tikėjosi, kad pramonė vidutiniškai bus smukusi 11,98%. Atsakymai svyravo nuo -9,9% iki -14%.

Pramonės produkcijos pokyčiai, palyginti su ankstesniu mėnesiu (be PVM ir akcizo).

Rugsėjis +1,6% iki 3,814 mlrd. Lt
Rugpjūtis -2,7% iki 3,804 mlrd. Lt
Liepa 0% iki 3,873 mlrd. Lt
Birželis +4,7% iki 3,942 mlrd. Lt
Gegužė +4,2% iki 3,671 mlrd. Lt
Balandis -4,6% iki 3,581 mlrd. Lt
Kovas +0,1% iki 3,859 mlrd. Lt
Vasaris -6,4% iki 3,92 mlrd. Lt
Sausis -7,5% iki 4,106 mlrd. Lt

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 
Temos:

Didžiausios bendrovės

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Rivona, UAB384.0432.0461.025
Norfos mažmena, UAB409.9219.1513.332
MAXIMA LT, UAB1.503.41563.65516.571
Linas Agro, AB390.4124.942131
Achema, AB359.2534.3971.141
Lifosa, AB367.4214.490954
ORLEN Lietuva, AB3.216.158214.2341.348
Girteka logistics, UAB432.8077.859440
Agrorodeo, UAB376.9295.63533
Energijos skirstymo operatorius, AB650.063107.4252.711
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Veikla
55 UAB „Gevalda“ 556,5% Kelių ir automagistralių tiesimas
75 UAB „Drusta“ 480,3% Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba
94 UAB „Stikloporas“ 409,8% Kitų, niekur kitur nepriskirtų, nemetalo mineralinių produktų gamyba
132 UAB „He-Ma“ 343,8% Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba
146 UAB „Viskas dujoms“ 323,9% Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau