"KurGyvenu.lt" po "Login" konferencijos tikisi sulaukti investuotojų dėmesio

Publikuota: 2013-03-25
Autorius „Verslo žinios“

Portalas "KurGyvenu.lt" Lietuvos interneto apdovanojimų konkurse, vyksiančiame progreso konferencijos "Login" metu, nominuotas kategorijoje "Geriausias nekilnojamo turto projektas internete".

Šiame portale pateikiama informacija apie nekilnojamąjį turtą (NT). Tačiau ne tokia, kokią pirkėjams paprastai teikia  NT vystytojai, agentūros ir būstų pardavėjų, o objektyvi. Interneto svetainėje galima rasti duomenis apie nusikalstamumą konkrečiame rajone ar gatvėje, ten esančio NT rinkos vertę, oro taršą, triukšmo lygį, vandenį, dirvožemį, atstumus iki stotelių, prekybos ir pramonės objektų, lankytinų vietovių, mokymosi įstaigų, miesto centro ir t. t. Taip pat vietos gyventojų teikiamus duomenis apie šilumos kainas ir jų sudaromi gimnazijų bei mokyklų reitingai.

Gimė po 9 mėnesių

Andrius Gintalas, "Kurgyvenu.lt" sumanytojas, teigia, kad komercinis projektas, kaip ir daugelio naujų verslų atvejų, gimė iš asmeninių poreikių. Pradėjęs ieškoti sau būsto, vaikinas pasigedo informacijos apie jį dominusias gyvenamąsias vietas – duomenų apie oro taršą, artimiausias įstaigas, kaimynus ir t.t. Tai jam pakišo verslo idėją. Ponas Gintalas kartu su dviem bendraminčiais – Jokūbu Nečiūnu ir Mariumi Kubrakovu – sukūrė svetainę ir pradėjo rinkti statistinius duomenis bei informaciją iš gyventojų."Iš pradžių  tai buvo hobis, o vėliau virto nuolatiniu darbu", – sako p. Gintalas.Po devynių mėnesių sunkaus ir nuobodaus darbo svetainė "Kurgyvenu.lt" pristatyta plačiajai visuomenei. Kartu įkurta portalą administruojanti UAB "Codein".Įmonės steigėjai 10 000 Lt. įstatiniam kapitalui surinko patys, o dar 14 000 EUR į startuolį investavo verslo akseleratorius „StartupHighway“.Šiuo metu projektas plečiamas. Prie jo nuolatos dirba 3 žmonės, kurie renka ir sistemina statistinę bei gyventojų atsiųstą informaciją.

Žada parduoti duomenis

Kol kas projektas pelno neneša, tačiau jaunieji verslininkai tikisi, kad jis atsipirks per 2 metus. Trijulė viliasi, jog dalyvavimas konferencijoje "Login" ir nominacija Lietuvos interneto apdovanojimų konkurse padidins kompanijos ir projekto "KurGyvenu" žinomumą, o gal net padės surasti investuotojų. Šiuo metu vienintelis pajamų šaltinių yra reklama tinklalapyje. Tačiau ateityje svetainėje sukauptą informaciją planuojama parduoti verslo subjektams, pavyzdžiui, NT projektų vystytojams ar agentūroms, kurios ją galėtų naudoti viliojant pirkėjus. Potencialiomis informacijos pirkėjomis taip pat laikomos rinkodaros ir žiniasklaidos kompanijos, turinio kūrėjai bei apgyvendinimo paslaugų bendrovės."Kalbant apie investuotojus, projektas gali būti įdomus tiek verslo angelams, tiek rizikos kapitalo fondams“, – priduria "Codein" direktorius ir tikina, kad visa informacija galutiniam vartotojui yra ir bus nemokama.***Lietuvos interneto apdovanojimai – tai renginys, skirtas atšvęsti didžiausius pastarųjų metų interneto laimėjimus, bei pagerbti žmones, labiausiai nusipelniusius Lietuvos interneto plėtrai. Renginys vyks balandžio 19 d. menų fabrike "Loftas". O pati progreso konferencija "Login" – balandžio 18-19 d., parodų ir kongresų centre "Litexpo".***"StartupHighway" – tai 13 savaičių trunkanti naujų verslų skatinimo programa arba vadinamasis verslo akseleratorius. Programos tikslas – išvystyti verslą nuo idėjos iki pirmųjų pajamų ir pasiūlyti tolesnės plėtros galimybes. Pradedančiosioms bendrovėms ir verslo idėjų turintiems asmenims organizacija siūlo iki 14.000 EUR finansinę paramą ir verslo veteranų bei įvairių sričių specialistų konsultacijas. Taip pat suteikiama vieta įmonės biurui ir esminės paslaugos – buhalterinės, teisinės bei kai kurios kitos. Už tai "StartupHighway" prašo 10% startuolio akcijų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą STATYBOS IR NT savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą“ Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
7 UAB „Gedsta“ 1.397,5% Panevėžio
22 UAB „Modernaus būsto projektai“ 808,5% Panevėžio
33 UAB „Milsta“ 691,9% Tauragės
36 UAB „Instatum“ 664,9% Kauno
40 UAB „Constra“ 643,3% Vilniaus

10 didžiausių statybų ir NT bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Alvora, UAB70.5154.027337
Kauno tiltai, AB135.3859.949776
Mitnija, UAB63.1333.677324
Axis Technologies, UAB56.7532.996156
Conresta, UAB52.1682.318364
Panevėžio keliai, AB77.4516.453532
Panevėžio statybos trestas, AB77.438659160
Okseta, UAB52.7224.880169
Šiaulių plentas, UAB49.5135.215458
Statga, UAB64.2673.971374
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau