10 didžiausių agroverslo bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Agrochema, UAB163.6332.370192
Mars Lietuva, UAB150.71310.734798
Baltic Agro, UAB161.087942115
Pieno žvaigždės, AB150.1261.731302
Kauno grūdai, AB304.9859.657772
Agrokoncerno grūdai, UAB230.7355.11084
Linas Agro, AB390.4124.942131
Rokiškio sūris, AB205.05813.343992
Žemaitijos pienas, AB147.61613.1411.215
Agrorodeo, UAB376.9295.63533
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Kviečiai (Euronext)Eur/t
Rapsai (Euronext)Eur/t
Kukurūzai (Euronext)Eur/t
Kviečiai (JAV)USD/bu.
Kukurūzai (JAV)USD/bu.
Sojos pupelės (JAV)USD/bu.
Sojos rupiniai (JAV)USD/bu.
Sojų aliejus (JAV)USD/bu.
Atnaujinta: 2018-08-20 22:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Skerdenos (JAV)USD/100lb.
Veršeliai (JAV)USD/100lb.
Kiaulienos korpusai (JAV)USD/100lb.
Atnaujinta: 2018-08-20 22:30. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Cukrus (ICE)USD/t
Kava Arabica (ICE)USD/100lb.
Kava Robusta (ICE)USD/100lb.
Kakava (ICE)USD/100lb.
Atnaujinta: 2018-08-20 22:30. Šaltinis: Bloomberg

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau