Kalėdinis vakarėlis kitaip: „Baltimax“ dalinosi geru laiku su bendraminčiais

Publikuota: 2017-01-09
Autorius  

Pažangios programinės įrangos platintoja UAB „Baltimax“ sėkmingus 2016 metus baigė tradiciškai vykstančiu kalėdiniu vakarėliu. Tačiau šįkart viskas vyko kiek kitaip: šventėje dalyvavo kelios įmonės, su kuriomis dalintasi geru laiku, pasirinkta netradicinė aplinka bei vakaro programa.

VŽ kviečia įmones dalyvauti konkurse „Įmonės kalėdinis vakarėlis kitaip“, kurio metu skelbsime apie originaliausius įmonių kalėdinius renginius, kurie išsiskiria šventės tema, juose atsispindi įmonės socialinė atsakomybė ir kitos vertybės. Daugiau apie konkurso sąlygas čia.

Apie savo vakarėlį pasakoja „Baltimax“.

„Galima sakyti, kad šitaip propaguojame dalijimosi ekonomiką – kai prie vieno ilgo stalo susėdo net trys įmonės, kurių darbuotojai vieni kitus pažįsta labai mažai arba išvis mato pirmą kartą, turėjome progą ne tik dalintis vakaro programa, bet ir puikiai praleistu laiku“, – teigia „Baltimax“ vadovas Andrius Mickevičius.

Kalėdinis vakarėlis pirmą kartą buvo surengtas „Virtuvės klube“, kurio šeimininkė Galina pakvietė visus pasigaminti sau šventinę vakarienę – meksikietiškos virtuvės patiekalus. Sumani virtuvės šefė vienus pakvietė lupti svogūnų, kitus – pjaustyti avokadų, trečius – pjaustyti mėsą ar daryti salotas. Tad ne tik ragauta gardžių patiekalų, bet ir išmokta naujų receptų.

„Bendradarbiavimas prasideda nuo, atrodo, mums įprastų ir paprastų dalykų, kaip kad bendro patiekalo gaminimas, tačiau mes tikime, kad bendros pramoginės veiklos moko labiau pažinti vieni kitus, išmokti ko nors naujo ir, galiausiai, labiau skatina pasitikėti vieni kitais darbo aplinkoje“, – komentuoja A. Mickevičius.

Šventės metu pasidžiaugta, kad prieš Kalėdas „Baltimax“ išpildė 5 vaikų svajones – dovanoms lėšos buvo renkamos lapkritį vykusią Pyragų dieną. Prisidėjus prie gražios akcijos buvo smagiau ir patiems keistis simbolinėmis dovanomis.

Neapsieita ir be įmonių prisistatymų, kurie leido labiau pažinti vieni kitus, nes į įmonių veiklą pažvelgta netradiciniu kampu – pavyzdžiui, kiek sunaudota elektros ar surinkta komentarų naujienų portaluose po išplatintais pranešimais žiniasklaidai. Kartu pasidžiaugta 2016 metų rezultatais, taip pat vyko darbuotojų apdovanojimai – kiekvienas kolega buvo įvertintas už savo indėlį į sėkmingą įmonių veiklą.

Vakaro vinimi tapo smagus užduočių žaidimas „Serijinis žudikas“, kurio metu reikėjo slapta „nužudyti“ kolegą gaunant atsakymą į nurodytą klausimą ar įvykdant gautą užduotį. Tai skatino ne tik kūrybiškumą, bet ir galimybę susipažinti su naujais žmonėmis.

„Darbo vietoje praleidžiame didelę dienos dalį, esame kaip maža šeima, tad šventę kūrėme patys. Turime Vidinės kultūros grupę, kuri atsižvelgė į visų norus ir surengė puikų kalėdinį vakarėlį, kuriuo liko patenkinti visi šventės dalyviai“, – džiaugiasi „Baltimax“ vadovas.

A.Mickevičius prasitaria, kad būtų smagu, jei 2017 metais prie „Baltimax“ kalėdinio vakarėlio prisijungtų ir kiti bendraminčiai – įmonės, kurioms svarbus skaidrus verslas ir dalijimasis žiniomis.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau